ТОВ "Гидропневмоапарат" отримав диплом лауреата регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції - "100 найкращих товарів України" за насоси аксіально-поршневі.

ТОВ "Гидропневмоапарат" став Лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 найкращих товарів України» 2009 року, в номінації: «Продукція виробничо-технічного призначення». Продукція "Живильники дволінійні централізованого мастила".

ТОВ "Гидропневмоапарат" на міжнародній бізнесовій зустрічі отримав золоту медаль та сертифікат за товари високої якості.

ТОВ "Завод Гидропневмоапарат" став володарем «Знаку Бездоганності» за виробництво та надання послуг, що за всіма показниками відповідають основним національним та міжнародним стандартам.

ТОВ "Завод Гидропневмоапарат" у 2009 році став переможцем на регіональному етапі Всеукраїнського Конкурсу якості продукції - "100 найкращих товарів України".

ТОВ "Завод Гидропневмоапарат" отримав лауреата міжнародної нагороди "Золотий Ягуар" за зразкове ведення, високий професіоналізм та партнерську надійність.

ТОВ "Гидропневмоапарат" отримав лауреата в номінації "Краще підприємство України в машинобудуванні".

ТОВ "Гидропневмоапарат" отримав національний сертифікат "Лідер галузі 2012".

ТОВ "Гидропневмоапарат" отримав диплом лауреата регіонального конкурсу Донецького ТПП "Золотий Меркурій".

ТОВ "Гидропневмоапарат" нагороджено золотою медаллю "Якість номер один".

ТОВ "Гидропневмоапарат" нагороджено Дипломом та медаллю лауреата міжнародної премії "Свята Софія" 14 жовтня 2013 року.