Дружківський завод “ГидроПневмоАпарат” заснований в 2002р. як підприємство, орієнтоване на виготовлення гідравлічного, пневматичного та смазочного обладнання.

Ефективна діяльність Заводу «ГидроПневмоАпарат» була відмічена Ассамблеєю Делових Кругов України «Високий пробій» (за безперечну якість і конкурентоспроможність продукції).

В 2008р. Завод «ГидроПневмоАпарат» став лауреатом нагороди «Лідер української економіки».

На підприємстві розроблена та впроваджена система менеджменту якості ДСТУ ISO 9001-2001, що охоплює весь комплекс виробництва, що гарантує випуск продукції, що відповідає вимогам споживача, що підтверджено сертифікатом системи сертифікації УкрСепро. Деятельность Завода «ГидроПневмоАпарат» спрямована на найбільш повне задоволення потреб замовника.

Завод «ГидроПневмоАпарат» постійно розширює і вдосконалює номенклатуру випускаемого гідравлічного, смазочного і пневматичного обладнання. Крім цього, спеціалісти нашого підприємства ведуть роботу в сфері розробки та виготовлення несерійного гідрообладнання будь-якої складності за технічними завданнями замовників (гідравлічні, пневматичні узли, станції, агрегати, установки та ін.)

За роки існування, ми накопичили значний досвід у виробництві нестандартного обладнання по чертежам заказчика: пневмоприводы, гидроприводы, гидроцилиндры, пневмоцилиндры, вали, та інші запчастини станочного, гірсько-шахтного, кузнечно-пресового обладнання.

У даний момент найбільш реалізованою послугою, наданою нашим підприємством, є модернізація гідравлічних і пневматичних узлов станочного обладнання, підбір і заміна імпортної гідроапаратури на обладнання нашого виробництва, що дозволяє значно знизити експлуатацію і ремонт гідросистем наших замовників.